środa, 16 października 2013

Cejlońska sól do kąpieli BingoSpa

Cejlon to legendarna wyspa od wieków słynąca z najlepszej na świecie herbaty. Część tej doskonałości umieściliśmy w Cejlońkiej soli kąpieli. Naturalne kryształki solne zawierające minerały i mikroelement niezbędne dla prawidłowej kondycji skóry zmieszaliśmy z zieloną herbatą, która jako doskonały antyoksydant (neutralizuje wolne rodniki) - sprawiają, że kąpiel wyjątkowo odświeża.
Kąpiele z solą BingoSpa są prawdziwym dobrodziejstwem dla skóry.Sól dzięki zawartości mikro – i makroelementów w czystej postaci, które są dobrze przyswajalne przez skórę, wzmacniają i ujędrniają.

Regularne stosowanie soli BingoSpa do kąpieli zapobiega nadmiernemu wysuszaniu skóry, poprawia przemianę materii w komórkach oraz przyczynia się do regeneracji skóry.
Rozpuszczone w wodzie mikroelementy wyrównują stężenie pomiędzy kąpielą w wodzie, a elektrolitami zawartymi w komórkach skóry. Dzięki temu jony mikroelementów nie są ze skóry wypłukiwane.


Opinia po przetestowaniu produktu:
- opakowanie plastikowe proste wygodne w użytkowaniu 
-wielkim plusem tego produktu jest zapach świeży i niesamowicie intensywny. Jeśli lubicie brać kąpiel gdy w waszej łazience roznosi się piękny zapach to ten produkt będzie idealny 
- zapach utrzymuje się nawet kilka godzin po wyjściu z wanny
- relaks i odprężenie gwarantowane
-sól bardzo dobrze rozpuszcza się w wodzie 
polecamRecenzję Soli do kąpieli Cejlon przesłała  Gosia

1 komentarz: