piątek, 15 listopada 2013

Orientalne masło do ciała ORIENTANA

Moje pierwsze spotkanie z firmą Orientana nie było najlepsze, miałam maseczkę - krem do twarzy i niestety zupełnie mi nie pasowała.
W październiku dotarła do mnie paczuszka , wygrana od Grota Bryza z zestawem kosmetyków tej właśnie firmy. Bardzo się ucieszyłam bo cieszy mnie każdy naturalny kosmetyk a pierwsze spotkanie z tą firmą wcale mnie do niej nie zraziło. 
 Uwielbiam masła do ciała więc od razu zabrałam się za kosmetyk jakim jest Masło do ciała Róża japońska i liczi Orientana. 


Jest to 100% naturalne masło do ciała , stworzone na bazie naturalnych olejów i maseł pochodzenia roślinnego. Baza jest masło kokum i olejek słonecznikowy wzbogacone olejkiem z róży i ekstrakt z owocu liczi. Dodatkowo zawiera miód i olej z oliwek by jeszcze delikatniej dbać o skórę.
Olejek z róży japońskiej- doskonale nawilża skórę.
Liczi- bogate w witaminy i minerały wspiera jej regenerację.Masełko jest koloru jasnego różu i ma bardzo przyjemną konsystencję. Bezproblemowo rozprowadza sie po ciele  i w odróżnieniu od wielu masełka które miałam do tej pory ,szybko się wchłania. Nie pozostawia tej tłustej powłoczki jaka zostaje po masłach które zawierają parafinę. 
Zapach jest różany więc pewnie nie każdemu przypadnie do gustu , mimo wszystko dla mnie zapach jest jak najbardziej  przyjemny .
Stosuję je wieczorami po kąpieli. 
Masełko w odpowiedni sposób nawilża moją skórę. Nie zauważyłam by w jakikolwiek sposób ją podrażniało lub w jakikolwiek sposób źle na nią wpływało. 

Skład:


Jeśli chodzi o masełko firmy Orientana , jak najbardziej jestem na tak . Chętnie wypróbowałabym inna wersję zapachową :)


Orientalne Bogate Masło do Ciała RÓŻA JAPOŃSKA I LICZI 


Recenzję balsamu przysłała Magdalena

1 komentarz: