czwartek, 24 lipca 2014

GrotaBryza.pl - gdzie można nas znaleźćSzopuje.pl
Ta internetowa platforma została stworzona po to, by ułatwić Ci zakupy w Internecie i dostarczyć ciekawych pomysłów. Twórcy, zainspirowani facebookowym „Lubię to”, stworzyli przycisk „Kupuję to”! Zobaczmy jak to działa
Zasada działania Szopuje.pl jest bardzo prosta i wygodna. Najpierw rejestrujesz się w serwisie lub komfortowo logujesz się przez konto na Facebooku. Następnie dodajesz przycisk „Dodaj do Szopuje” do swojej przeglądarki. Jest to naprawdę bardzo proste, wystarczy dosłownie „przenieść przycisk” na pasek zakładek. Zobaczcie sami na tej grafice: https://www.szopuje.pl/instalacja


Jedno kliknięcie i już
Od tego momentu możecie klikając „Dodaj do Szopuje” tworzyć listy produktów, które wpadną Wam w oko podczas przeglądania Internetu. W ten sposób najciekawsze sklepy i najlepsze rzeczy masz zawsze pod kontrolą i w jednym miejscu. Jest tutaj wiele przydatnych opcji – na przykład wskazujesz cenę, jaką jesteś w stanie zapłacić za fantastyczny żel pod prysznic. Jak tylko rozpocznie się atrakcyjna promocja albo cena znacznie spadnie – zostaniesz o tym poinformowany.

Lekarstwo na nudne prezenty
Zakupy jeszcze nigdy nie były tak proste i wygodne. To jednak nie wszystko – Szopuje jest narzędziem społecznościowym. Możesz znaleźć ludzi o podobnych gustach, podglądać najmodniejsze trendy, poznać upodobania znajomych. Ta ostatnia funkcja jest bardzo przydatna, bo dzięki niej unikniesz nieudanych prezentów – będziesz wiedział, że koleżanka ma już wymarzony balsam, a kolega właśnie kupił zestaw kosmetyków.

Mądre zakupy
Dzięki Szopuje.pl rozsądnie zaplanujesz większe wydatki, zrobisz fantastyczne zakupy na święta. Można powiedzieć, że promocje „same Cię znajdą”. Jak twierdzą twórcy platformy, Szopuje zmienia „Lubię to” w „Kupuję to”. Widać, że nad pomysłem pracowali młodzi ludzie, którzy wiedzą, czego potrzebują współcześni użytkownicy Internetu.
Jest szybko, łatwo i tanio. A teraz przy zakupach powyżej 200 zł otrzymasz od Szopuje kod rabatowy na 50 zł. Popieramy takie rozwiązania, dlatego nasze produkty znajdziesz tutaj:
Znacie tą platformę ?
Co myślicie o takich rozwiązaniach ? 

1 komentarz: