wtorek, 10 lutego 2015

Jak powrócić do ciała sprzed ciąży?

Ciąża to piękny czas w życiu każdej kobiety. Oczekiwanie przyjścia na świat dziecka niesie ze sobą wiele radości, ale również związane jest z odczuwaniem ogromnego niepokoju. Kobiety zadają sobie wiele pytań dotyczących nie tylko opieki nad niemowlęciem, ale również tego jak zmieni się ich  przyszłe życie.

Wygląd ciała po ciąży
Jak powrócić do ciała sprzed ciąży?
Jakie kosmetyki stosować po ciąży, by skóra stała się jędrna?
Ciąża odbija piętno na ciele kobiety pod względem atrakcyjności. Ciało po ciąży zazwyczaj nie wygląda oszałamiająco. Stosowanie odpowiednich kosmetyków przed porodem oraz zbilansowana dieta nie są receptą na piękne ciało po porodzie. Każda kobieta powinna mieć tę świadomość, że wraz z przyjściem na świat wyczekiwanego maleństwa jej ciało się zmieni. Będzie to zmiana na niekorzyść, która na szczęście nie musi trwać wiecznie. Wystarczy odpowiednio zadbać o swoje ciało, by już po kilku miesiącach od porodu móc powiedzieć, że jest ono tak piękne, jak przed narodzinami dziecka.

Wydawać by się mogło, że powrót do ciała sprzed ciąży jest prawie niemożliwy. Nie jest to prawdą. Oczywiście, że nowe piękne ciało nie będzie nam dane ot tak! Trzeba na nie zapracować stosując odpowiednie preparaty kosmetyczne i ćwiczenia. O ładne ciało po porodzie można zacząć dbać już w ciąży poprzez codzienne nawilżanie i stosowanie kosmetyków zapobiegających pojawieniu się rozstępów. Natomiast po porodzie należy wyposażyć swoją kosmetyczkę w nowe produkty, które ujędrnią, uelastycznią i nawilżą skórę.

Największym problemem po ciąży jest rozciągnięta i odwodniona skóra. Szczególnie widać to na brzuchu i udach. Przywrócenie ciału dawnego wyglądu wymaga skrupulatnego stosowania odpowiednich kosmetyków. Najlepszą metodą na przywrócenie skórze dawnej jędrności jest masowanie jej. Masaż powinno się wykonywać przynajmniej raz dziennie, ale najlepiej jest powtarzać tę czynność najczęściej jak możemy. Każda młoda mama powinna zakupić dobry kosmetyk do masażu.

Może nim być np. ALGI BRUNATNE DO MASAŻU BINGOSPA. Kosmetyk został wzbogacony o bioaktywny kompleks ekstraktów roślinnych o właściwościach oczyszczających, wygładzających i poprawiających elastyczność skóry. Wykonywanie masażu przy użyciu tego preparatu doskonale nawilża skórę i mobilizuje ją do regeneracji. Kobiety, które po porodzie borykają się z problemem cellulitu wodnego również powinny zdecydować się na stosowanie tego typu kosmetyku. Zawarte w nim algi brunatne wspomagają metabolizm i wpływają na wzrost wymiany osmotycznej. Dochodzi do wydalenia wody z tkanek i redukcji złogów tłuszczowych. Pierwsze efekty można zauważyć już po kilku miesiącach regularnego masowania ciała.

Kolejnym problemem po ciąży są rozstępy. Rozciągnięta skóra posiadająca wiele widocznych rozstępów jest dla kobiet powodem do wstydu. Warto wiedzieć, że dzięki stosowaniu np. błota kolagenowego z Morza Martwego można w widoczny sposób wygładzić i rozjaśnić rozstępy. W tym celu można użyć np. BŁOTO KOLAGENOWE BINGOSPA, które wciera się jak serum w każdy rozstęp. Dla uzyskania szybszego efektu można je stosować nawet kilka razy dziennie.Powrócenie do ciała sprzed ciąży jest możliwe. Wystarczy tylko wybrać takie kosmetyki, które zawierają odpowiednie substancje i sumiennie je stosować.

1 komentarz:

  1. Witam, czy te produkty bez obaw można stosować podczas karmienia piersią??

    OdpowiedzUsuń