poniedziałek, 20 marca 2017

Poznajmy markę Vianek!


Polska marka kosmetyków, która inspiracje czerpie wprost z natury – Vianek to produkty przeznaczone do różnych rodzajów skóry, o szerokim spektrum zastosowania i łatwej dostępności. Jej twórcy wyszli z odpowiedzią na coraz szersze zainteresowanie świadomą pielęgnacją i postanowili zadowolić kobiety o różnych potrzebach. Liczy się skuteczność działania, ale też funkcjonalność i estetyka, dlatego produkty marki Vianek mają nie tylko naturalne i bogate składy. Wyróżniają się praktycznym i efektownym opakowaniem, przyjemnym zapachem oraz łatwą w aplikacji konsystencją.

Kosmetyki inspirowane naturą i sztuką

W pewnej malowniczej wsi Zalipie, od prawie 100 lat kobiety dekorują swoje otoczenie przy pomocy kwiatowych motywów. Kolorowe dzieła zdobią domy, starodawne studzienki i sprzęty użytkowe. To właśnie stamtąd twórcy marki Vianek zaczerpnęli pomysł na projekty etykiet swoich kosmetyków. Jednak inspiracja sztuką ludową nie tylko miała cieszyć oko konsumentek, ale też stanowić szczególny symbol i przesłanie – tak jak ta urokliwa, odludna miejscowość kojarzyć się z bliskością przyrody, radością, spokojem i urodzajem. Tak w istocie jest, bo marka opiera się na tym co swojskie, zdrowe, naturalne. Ich kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a wykorzystywane w produkcji ekstrakty pochodzą z ekologicznych upraw, co szczególnie istotne dla osób, którym los środowiska nie jest obojętny. Wyciągi czerpane są z polskich kwiatów i ziół, a aromaty przywodzą na myśl owocowe dary sadu i przydomowego ogródka: czerwona porzeczka, brzoskwinia, jabłko, malina, wiśnia, gruszka.


Kosmetyki Vianek miały w swoim założeniu spełnić wymagania każdej kobiety – niezależnie od jej wieku, stanu skóry i potrzeb. Żeby zrealizować ten cel stworzono aż sześć serii produktów o różnym zastosowaniu i wyróżniono je poszczególnymi kolorami. Niebieska to seria nawilżająca, zielona – orzeźwiająca i oczyszczająca, pomarańczowa – odżywcza, czerwona – przeciwzmarszczkowa i ujędrniająca, różowa – relaksująca i łagodząca, a fioletowa – kojąca i wzmacniająca. Spośród wszystkich linii można znaleźć produkty przeznaczone do pielęgnacji zarówno twarzy, ciała, jak i włosów. Z łatwością więc uda się skompletować całą pielęgnację w oparciu o tę markę, ale nie trzeba się przy tym ograniczać do tylko jednej serii. Pośród wielu propozycji wyróżniają się: odżywczy krem pod oczy, nawilżające mleczko do demakijażu, ujędrniająco – wygładzający peeling do ciała, kojący żel do higieny intymnej, czy intensywnie nawilżające masło do ciała. Każde z tych produktów zawiera starannie opracowaną i unikalną formułę, a dzięki tak dużej różnorodności znajdą wśród nich coś dla siebie także osoby o szczególnych potrzebach – z cerą naczynkową, dojrzałą, cierpiące z powodu podrażnień skóry, alergii, nadwrażliwości, zmagające się z cellulitem, czy trądzikiem. Preparaty są bardzo delikatne w działaniu i bezpieczne z uwagi na zastosowanie w ich recepturach głównie naturalnych substancji, ekstraktów, wyciągów i olejów.1 komentarz: