czwartek, 15 czerwca 2017

Kosmetyki, które uatrakcyjnią romantyczne chwile


W gonitwie codziennych obowiązków często brakuje czasu, by spędzić romantyczne chwile ze swoim partnerem. Popadanie w rutynę nigdy nie jest dobre dla związku, dlatego warto wziąć sprawy w swoje ręce i zorganizować wspólny wieczór dla dwojga, podczas którego nie tylko zacieśnią się więzy między partnerami, ale będą mogli też się zrelaksować i ukoić skołatane nerwy. Nie potrzeba wiele – wystarczy zadbać o klimatyczną oprawę, która wprawi obydwoje w odpowiedni nastrój. Z pewnością nie może też zabraknąć dostosowanych do sytuacji kosmetyków. Piękne zapachy pobudzają zmysły tworząc prawdziwie romantyczną atmosferę. Na jakie produkty postawić, by uzyskać ten efekt i zapewnić swojej drugiej połówce niezapomniane wrażenia?

Kąpiel dla dwojga

Gorąca kąpiel jest tym, co pozwala się odprężyć nawet po wyjątkowo stresującym dniu. Aby zamienić ją w miejsce dla dwojga i wspólnie cieszyć się tymi chwilami należy zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki. Możliwości jest bardzo wiele, ale z pewnością obowiązkowym elementem będzie duża ilość gęstej, pachnącej piany. Żeby ją uzyskać wystarczy koktajl do kąpieli albo zmiękczająca piana, które oprócz stworzenia bąbelków będą również działały pielęgnacyjne na skórę.Relaksujący i odżywczy efekt można jeszcze wzmocnić decydując się na inne dodatki. Oceaniczna sól do kąpieli sprawi, że ciała obojga partnerów dostaną prawdziwy zastrzyk energii, za sprawą zawartego w niej bogactwa mikro i makroelementów. Słone kąpiele mają zbawienny wpływ na wszelkie bóle i doskonale łagodzą napięcia powstałe na skutek przemęczenia. Piękne zapachy zagwarantują z kolei specjalne kule musujące. Kojąca woń zielonej herbaty, malin czy pomarańczy i wanilii przepełni całą łazienkę zapewniając przy okazji zakochanej parze relaksującą aromaterapię.Romantyczna atmosfera w sypialni


O swoją drugą połówkę można zadbać na różne sposoby i nie potrzeba do tego specjalnej okazji. Warto od czasu do czasu zaskoczyć partnera organizując niezapomniany wieczór dla dwojga. Pozwoli to odrobinę podnieść temperaturę w związku i przełamać codzienną rutynę. Jak więc sprawić aby w sypialni zapanowała zmysłowa atmosfera? Do wprowadzenia obydwojga w odpowiedni nastrój niezbędne będzie przygaszone światło. Jeszcze lepiej, gdy całe oświetlenie zapewni specjalna świeczka z masłem shea o zapachu piżma. 


Oprócz tego, że po pomieszczeniu rozniesie się wspaniały aromat to po wypaleniu posłuży jako balsam, który będzie można wetrzeć w ciało partnera robiąc mu przy okazji odprężający masaż. W tym celu można również użyć innych produktów. Najlepiej jeśli będzie to specjalny olej do masażu, ale sprawdzi się też olejek do ciała, oliwka czy nawet olej ze słodkich migdałów. Masaż z takimi dodatkami pozwala uwolnić się od stresu oraz zregenerować siły. Jest często stosowanym zabiegiem przez wiele salonów kosmetycznych czy instytutów Spa, ale w tym wypadku dotyk ukochanej osoby będzie miał z pewnością jeszcze bardziej zbawienną moc pozwalając jednocześnie na spędzenie miłych chwil tylko we dwoje.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz