wtorek, 5 grudnia 2017

RESIBO marka, którą warto znać. Co oferuje?Kosmetyki marki Resibo wyróżniają się już na pierwszy rzut oka. A to za sprawą niezwykłego designu opakowań. Szata graficzna i dbałość o najdrobniejszy detal wzbudzają zaufanie do marki. Przecież skoro tak dużą wagę przywiązują do detali graficznych na opakowaniu, to w środku musi skrywać się kosmetyk o równie dopracowanej recepturze. Dokładnie tak jest! Przyjrzyjmy się bliżej tej marce.

Resibo — naturalna, polska marka

Kosmetyki marki Resibo powstają na bazie naturalnych składników, z dbałością o bezpieczeństwo skóry oraz z szacunkiem dla natury. Wszystkie produkty są wegańskie, naturalne w ponad 96%, a także biodegradowalne. Każdy kosmetyk został wyprodukowany ze składników posiadających certyfikat EKO. Oznacza to, że w produktach tej marki nie znajdziemy szkodliwych składników. A zarówno podczas uprawy, jak i w procesie wytwarzania, nie używa się szkodliwych związków chemicznych, takich jak np. pestycydy. Cześć składników wykorzystywanych do produkcji posiada certyfikaty Ecocert i Nature, ale nie są nimi sygnowane, co wynika z wysokich kosztów. Tymczasem podstawowym celem marki Resibo, jest dostarczanie wysokiej jakości produktów, w przystępnych cenach, a uzyskiwanie kosztownych certyfikatów, musiałoby skutkować ich podniesieniem. Dzięki temu więcej osób będzie mogło się przekonać o skuteczności naturalnych składników. Aktualnie w swojej ofercie posiadają jedenaście kosmetyków, a każdy z nich powstał z ogromną pasją i miłością do natury. W procesie ich wytwarzania wykorzystywane są najnowsze technologie, które pozwalają uzyskać maksymalnie skoncentrowane ekstrakty.  

Równowaga to podstawa działania

Równowaga to słowo, które idealnie oddaje sposób działania marki Resibo i wartości, którymi kierują się przy tworzeniu kosmetyków. Dla Resibo niezwykle ważna jest harmonia pomiędzy tradycyjnymi recepturami, a nowoczesnymi metodami pozyskiwania składników. Natomiast wysoka skuteczność produktów musi się wiązać z naturalnymi składnikami oraz zrównoważoną produkcją.  

Kosmetyki Resibo, które warto poznać

Prawdziwą perełką w ofercie marki Resibo jest serum naturalnie wygładzające. Zawarty w nim ekstrakt z lawendy motylej, działa na skórę twarzy niczym naturalny botoks. Już 24 godziny po aplikacji skóra staje się wygładzona, a zmarszczki zredukowane, dzięki pobudzeniu wydzielania beta-endorfin. Natomiast olej marula, o silnym działaniu antyoksydacyjnym i regeneracyjnym, sprawia, że serum to idealnie sprawdzi się u osób z trądzikiem i bliznami. Zaś skwalan roślinny, przywraca skórze elastyczność i jędrność. W serum Resibo znalazła się także pochodna witaminy C, o szczególnej trwałości i skuteczności w działaniu. Warto także przyjrzeć się bliżej balsamowi odżywczemu do ciała, który składa się głównie z olei, m.in. z monoi oraz kukui. Sprawiają one, że skóra jest odpowiednio nawilżona, natłuszczona, a dodatkowo pozostawiają na skórze film, który chroni ją przed niekorzystnymi oddziaływaniami z zewnątrz, np. wiatrem czy słońcem. Dodatek miodunki plamistej sprawia, że balsam staje się prawdziwą bombą witaminową dla skóry. Zawiera witaminy A, E, C, B oraz karoten, który odżywia skórę oraz pomaga w przywróceniu naturalnych funkcji obronnych. Na uwagę zasługuje także balsam do ust, który odżywia, regeneruje i nawilża. Pozostawia na skórze ust nietłusty film, który chroni przed nadmierną utratą wody. Dzięki zawartym w nim kiełkom z żółtej gorczycy, podkreśla naturalną czerwień ust, delikatnie je wypełniając i poprawiając ich kontur. Natomiast dodatek stewii w połączeniu z aromatem mango sprawia, że używanie go to nie tylko pielęgnacja ust, ale także uczta dla zmysłów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz