poniedziałek, 5 lutego 2018

Sylveco naturalne kosmetyki dla wrażliwej ceryKażdy typ skóry wymaga nieco odmiennej pielęgnacji. Jednak zdecydowanie najtrudniejszym zadaniem jest, prawidłowe dbanie o cerę wrażliwą. Źle wpływa na nią wiele czynników, zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Jej stan można bardzo łatwo pogorszyć stosując nieodpowiednie kosmetyki. Dlatego warto wybrać sprawdzone produkty marki Sylveco, które pomogą odpowiednio zadbać o wrażliwą cerę.

Dlaczego wrażliwa cera wymaga specjalnych kosmetyków?

Cera wrażliwa potrafi przysporzyć jej posiadaczkom wielu problemów, gdyż negatywnie reaguje na wiele czynników, takich jak: chlorowana woda, zbyt wysoka lub zbyt niska temperatura, zanieczyszczenia środowiska, stres, opalanie, zarówno to na słońcu, jak i w solarium, palenie papierosów, detergenty znajdujące się w proszkach i płynach do prania, a także nieodpowiednia pielęgnacja. Cera wrażliwa szczególnie źle reaguje na zbyt silne kosmetyki, zawierające sztuczne barwniki, substancje zapachowe, retinol, parabeny czy alkohol. Najlepiej by preparaty, stosowane w pielęgnacji tego typu skóry, zawierały substancje, które pomogą wzmocnić barierę hydro-lipidową, zapewnić odpowiednie nawilżenie, a także ukoić. Dobrze jest sięgać po kosmetyki hypoalergiczne, które nie wywołają podrażnień.

Marka Sylveco pomoże ukoić wrażliwą cerę

Sylveco to polski producent naturalnych kosmetyków. Inspiracją jest dla nich otaczająca natura i bogactwo składników, które oferuje. Kosmetyki, tej firmy, mogą być bez obaw stosowane, przez osoby posiadające cerę wrażliwą, gdyż są wolne od sztucznych barwników, substancji zapachowych oraz konserwantów powodujących uczulenia. Oferowane przez tę markę produkty nie zawierają zbędnych składników, które mogłyby nadmiernie obciążać skórę. Wszystkie kosmetyki w ich ofercie są hypoalergiczne. Zawarte w nich naturalne składniki roślinne oraz ekstrakty, nie tylko nie przysporzą kłopotów cerze wrażliwej, ale także zapewnią jej wszystko, czego potrzebuje. Potwierdzeniem wysokiej jakości i skuteczności produkowanych przez Sylveco kosmetyków, są liczne nagrody i wyróżnienia.

Masz cerę wrażliwą? Te kosmetyki Sylveco powinnaś mieć!

Również w przypadku cery wrażliwej należy zadbać o jej prawidłowe oczyszczenie, które przygotuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Rumiankowy żel marki Sylveco jest niezwykle łagodny, ale zapewnia dogłębne oczyszczenie: usunie nadmiar sebum, oczyści pory, a także pomoże pozbyć się resztek kosmetyków. Natomiast zawarty w nim rumianek przyspieszy regenerację skóry, a także zmniejszy ryzyko wystąpienia podrażnień i stanów zapalnych.

http://www.grotabryza.eu/rumiankowy-zel-do-twarzy-sylveco.html

Krem brzozowy z betuliną przynosi szybką ulgę wrażliwej cerze, zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia, delikatnie natłuszcza, odżywia oraz wspomaga regenerację. Betulina łagodzi zmiany skórne, a dodatek wosku pszczelego pozytywnie wpływa na szybką poprawę ogólnej kondycji cery.
http://www.grotabryza.eu/krem-brzozowy-z-betulina.html

Krem brzozowo-nagietkowy z betuliną idealnie sprawdzi się w pielęgnacji cery wrażliwej, gdyż jego składniki zostały dobrane tak, by skutecznie wspomagać regenerację skóry, wzmocnić barierę ochronną, zapewnić odpowiedni poziom nawilżenia oraz natłuścić. Przy regularnym stosowaniu cera będzie lepiej znosić negatywnie oddziałujące czynniki zewnętrzne. 

http://www.grotabryza.eu/krem-brzozowo-nagietkowy-z-betulina.html

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz